Hey, this photo is ©

GALOPP-FOTO: V novém!

19.7.2016 ,

GALOPP-FOTO se od začátku letošního roku mění, což jste mohli vy, všichni naši fanouškové, snadno zaregistrovat. Předtím, než Vám však sdělíme všechny novinky a proměny, kterými prošel náš web, ale i naše činnost, chtěli bychom Vám za celý náš tým poděkovat za Vaši přízeň, které si velice vážíme a doufáme, že nás budete sledovat nadál, ať už se aktivně do našich činností zapojíte, či nikoli.

Nejvíce viditelnou změnou byla přestavba webové prezentace. Cílem bylo lépe představit návštěvníkům to, na co se skupina GALOPP-FOTO zaměřuje. Naším hlavním cílem je získat uplatnění pro kvalitní foto výstupy v různých médiích. Mezi média, která od našich členů foto výstupy odebírají, patří Galopp-Reporter, Svět koní, Koně & hříbata, Western & Rodeo a Jezdectví. Pro tato média navíc zajišťujeme redaktorskou činnost. Fotografie nacházejí i další uplatnění a to ve velkoformátové tištěné podobě. Nově se budete moci setkat s touto podobou fotografií v interiérech Dostihového závodiště Velká Chuchle. Dále se věnujeme zajištění sady fotografí pro organizátory jezdeckých akcí, jako je například Farma Ptýrov. Mezi nadále poskytované služby patří pravidelné foto workshopy, kterých se mohou účastnit ti, kteří se chtějí zdokonali v oblasti fotografování koní. Dalším krokem, ke kterému jsme se rozhodli v souvislosti s přestavbou webu, bylo zrušení obsáhlých profilů fotografů. Jejich údržba skýtala příliš mnoho času. Podporu fotografů aktuálně rádi zajistíme prostřednictvím přípravy profesionálních webových prezentací. Jako částečnou náhradu zrušených profilů, budeme připravovat samostatnou stránku s přehledem všech aktivních fotografů, které nám pravidelně zasílají své foto výstupy z jednotlivých jezdeckých akcí. Tímto bychom všechny, kteří se chtějí na této samostatné stránce prezentovat, rádi vyzvali k zaslání níže uvedených informací, které o Vás rádi uvedeme:

  • jméno a příjmení,
  • pár slov o Vás – jak dlouho fotíte, jaké jezdecké odvětví Vás baví nejvíce, jak jste se k fotografování dostali, apod.

Tyto informace zasílejte jako přílohu v e-mailu na: martina@galopp-foto.cz v samostatném dokumentu.

Veškeré fotografie, které nám pravidelně zasíláte budeme publikovat prostřednictvím Facebook stránky stále stejným způsobem. Co se týká fotogalerií, které naleznete na naší webové stránce, z každého měsíce vždy vybereme sadu cca 50ti nejlepších fotografií, které se v této galerii objeví. Fotografie nám zasílejte obdobným způsobem, tedy ve velikosti max. 2000 x 2000 pix, prostřednictvím www.uschovna.cz na e-mail: martina@galopp-foto.cz. Každá fotografie by měla ve svém názvu obsahovat:

  • místo, kde byla fotografie pořízena,
  • jméno a příjmení autora fotografie.

Pokud budete mít jakékoli nápady či náměty, co ještě zlepšit, určitě se s námi o ně podělte. Budeme za Vaši spolupráci velice rádi!

Váš tým GALOPP-FOTO!