Hey, this photo is ©

GALOPP-FOTO: Novinky v oblasti služeb pro fotografy!

19.7.2016 ,

Nastal čas odkrýt další chystané novinky, které budou tentokrát nejvíce zajímat fotografy, kteří jsou, nebo se chystají stát, členy skupiny GALOPP-FOTO. Velice si vážíme tvorby všech fotografů, kteří nám doposud pravidelně zasílají svou tvorbu z jezdeckých akcí a koňskou tématikou obecně a rádi bychom je vyzvali, aby využili nových možností, které jsme pro ně nachystali.

Každého z nás stojí pořízení fotografie nemálo času i peněz, což si velmi dobře uvědomujeme a rádi bychom tak podpořily všechny, kteří se touto nelehkou cestou fotografování jezdectví vydali. Původní režim, ve kterém fungovala webová prezentace GALOPP-FOTO, jsme se rozhodli přepracovat do nové podoby, abychom byli schopni poskytnout přehledně, nejen organizátorům a redakcím časopisů mediální služby, ale i Vám fotografům, služby rozdělené tak, aby si každý mohl zvolit tu správnou cestu, která mu bude vyhovovat. Někteří z členů naší skupiny GALOPP-FOTO se již dostala na vyšší úroveň díky účasti na foto-workshopech, někteří si mohli vyzkoušet realizaci zakázek dle zadání od organizátorů a tím i fotografování zakázky nejen v podobě činnosti jednotlivce, ale i formou spolupráce s dalšími fotografy. Další členové se navíc rozhodli pro opravdu kvalitní prezentaci své práce a svých služeb a těm jsme pomohli s přípravou profesionální webové prezentace.

Touto cestou bychom tedy rádi zapojili každého z Vás, prostřednictvím dvou rozdílných balíčků služeb, díky kterým můžete využít nejen prezentace Vaší práce prostřednictvím naší Facebook stránky, ale i prostřednictvím prezentace Vás jako fotografa na webu GALOPP-FOTO v sekci „O NÁS„. Navíc v tomto balíčku najdou své i ti, kteří se chtějí zlepšovat ve svých fotografických znalostech, ale i ti, kteří se chtějí zúčastnit jezdeckých akcí v rámci skupiny GALOPP-FOTO. Více se o jednotlivých balíčcích dozvíte zde.

Váš tým GALOPP-FOTO!